KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15804286
nr 1580 4286
Inge Pettersson (f. 1944), Sverige. Signerad, trädgård. Olja på duk, 34x26 cm, yttermått inklusive ram: 45x37 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 20 november 2023
kl 19:28:20
700 kr
1.100 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)